Přeskočit na obsah

Meta horoskop a doporučení látek pro jednotlivá znamení červen 2022

Poctivě jsem pročetla všechny dostupné horoskopy uveřejňované v bulvárních plátcích a na základě jejich mouder a doporučení tu pro vás mám rady, jak se svým životem v červnu naložit!

Beran

Akvarelová kostka růžová

Berani by mohli v červnu podle Rexter.cz začít hubnout do plavek. No podle mě je začít hubnout do plavek v červnu trochu pozdě, zvlášť s letošním rychlým příchodem tropických teplot. Takže doporučuji raději vybrat plavky, které ukážou, že svoje křivky milujete. Červená barva a jednodílné plavky jsou skvělou volbou!

Býk

Podle iprima.cz si Býci mají v červnu dávat pozot na to, co si přejí, protože by se jim to taky mohlo splnit. Takže doporučuji samá neškodlivá přání jako třeba nějakou pěknou novou látku. Můj výběr specificky pro Býka je jasný: Písková zamitá rybí kost vytvořená technikou akvarelu, na příjemném bavlněné úpletu – pro potěšení všech smyslů.

Rybí kost akvarelová v pískové

Blíženec

Zlaté oči

Blížencům doporučuje dama.cz ve svém horoskopu dostatek pohybu, aby netrpěli zpomalením metabolismu a z toho plynoucí zácpou. Tak proč si neušít třeba kraťásky nebo leginy na nějakou sportovní aktivitu, ať už to bude běh nebo jóga. Pohyb celého těla pomůže i při všemožných zažívacích potížích 🙂

Rak

Skvělý typ pro Raky od extra.cz je vyrazit na dovolenou. Já (jsem Rak) bych jela hned. A vzala bych si s sebou nové tílko s jednorožci s růžovo-modrou barevností, když už je červen ten Pride month.

Temní jednorožci

Lev

Boho sluneční zahrada v růžové a červené

Raven v horoskopu pro blesk.cz předpokládá, že Lvi budou v červnu natolik líní, že je k aktivitě nepostrčí ani objev někoho, kdo by ´stál za hřích´. V tom případě jsem vybrala pěkné bavlněný satén ve světlých tónech s pohodnlným cottagecore motivem, ze kterého bude pyžamko na lenošení jedna báseň. A možná ten hříšník potom dorazí za Lvem sám…

Panna

Panny by prý v červnu mohly mít problém se stydlivostí a vyjádřením citů milované osobě. S tím můžu Pannám snadno pomoci. Vybraná látka to rozhodně prozradí za vás.

Vesmírná dobrodružství

Váhy

Art deco rakety ve zlaté

Ireceptář.cz si s Váhami nebere servítky, takže snad bude nejlepší, když jim jen rovnou doporučím něco pěkného na sebe, aby si v každém případě udělaly radost a trochu se rozmazlily. Zlatočerné geometrické raketky by se jim přesně mohly trefit do noty.

Štír

Podle horoskopu z blesk.cz a astrologa Ravena si Štír může vzít půjčku pouze pokud je opravdu výhodná. Žádnou takovou neznám, takže vám místo půjčky poradím potisk, který vám rozhodně zaručí výhodu třeba na tanečním parketu.

Lovecore kostka

Střelec

Oko Maroko

Dáma.cz varuje Střelce před nepatřičným chováním na pracovišti. Tak se raději moc neodhalujte v práci a nechte si to třeba do bazénu nebo do fitka. V tílku nebo plavkách s výrazným grafickým potiskem určitě zapůsobíte.

Kozoroh

Kozorozi by prý mohli v červnu vidět vše až příliš černě. Tak si trochu rozsviťte svoje okolí příjemně barevnou látkou, kterou můžete použít třeba na interiérové dekorace.

Vintage akvarelové popínavé růže

Vodnář

Duhové pruhy diagonální

Ryby

Mořské mušle

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *