Přeskočit na obsah

Předobjednávky

Co jsou předobjednávky a jak fungují

Pro všechny nováčky, kteří nejsou s předobjednávkami ještě kamarádi, tu mám pár zásadních informací 😀

Předobjednávka je vlastně domluva skupiny lidí, kteří mají zájem o stejný materiál, že si ho objednají společně a získají tak lepší cenu a látku, kterou by jinak nepořídili.

Předobjednávky probíhají ve FB skupině, připojit se můžete zde: https://www.facebook.com/groups/613522179700284

Proč využít předobjednávek

✂️ Limitované edice autorských motivů, které se jinde nedají pořídit

✂️Předobjednávky jsou ekologické – zboží se nehromadí na skladě, nevyrábí se zbytečně a nemusí se následně vyhazovat nebo likvidovat jako neprodejné

✂️Využíváme digitální tisk, který je v tuto chvíli nejekologičtějším průmyslovým profesionálním způsobem potiskování textilií.

✂️V případě, že je velký zájem a objednávek je hodně, cena se snižuje (když nasbíráme 10 a více metrů od jednoho vzoru a materiálu, cena jde dolů)

Jak objednat

🧵Každá nová předobjednávka je založená v Albech skupiny (najdete je v horní záložce pod hlavní fotografií skupiny – Multimédia-Alba)

🧵Ke každé nové předobjednávce je vytvořený oznamovací příspěvek s detaily o látkách, na které se tiskne a s designy, které si můžete vybrat.

🧵Objednávejte pod jednotlivé obrázky s designy – vždy napište komentář k obrázku s množstvím, které objednáváte a s látkou, na kterou chcete tisknout.

🧵Když ode mě dostanete like, objednávku jsem viděla a zpracovala. Ale v naprosté většině případů vám také odepíšu na komentář.

🧵Poté Vás budu kontaktovat zprávou kvůli detailům jako je doprava.

🧵Platba probíhá následně po vzájemném zkontaktování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *